У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Видавництва

 
Arrow
Видавництво Arrow Books спеціалізується на випуску книг в м'якій обкладинці. У фокусі уваги видавництва кращі бестселери, історична література та мемуаристика.
 
Bloomsbury Academic and Professional Division
Bloomsbury Children's
Видавництво Bloomsbury є провідним незалежним видавництвом, заснованим у 1986 році. Він має компанії в Лондоні, Нью-Йорку, Сіднеї та Делі.
 
Bloomsbury Publishing
Bloomsbury Publishing
Bloomsbury Publishing — незалежне лондонське видавництво, відоме публікацією різножанрових романів, входить до індексу FTSE SmallCap Index. Завдяки публікуванню серії книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера компанія відчула серйозне зростання продажів.
 
Кембриджський університетський прес датує 1534 року і є частиною Кембриджського університету.
Cambridge University Press
Наша місія полягає в розкритті потенціалу людей з кращими навчальними та дослідницькими рішеннями. Наше бачення - це світ навчання та досліджень, натхненний Кембриджем.
 
Видавець настінних плакатів
Chart Media
Chart Media є одним з основних видавцем, які друкують якісні та довговічні плакати, а також настінні чартери
HarperCollins Publishers
HarperCollins Publishers — одна з найбільших видавничих компаній в світі, входить в «велику п'ятірку» англійських видавництв поряд з Hachette, Holtzbrinck / Macmillan, Penguin Random House і Simon & Schuster.
 
HarperVoyager
Harper Voyager - імпринт однієї з найбільших видавничих компаній в світі HarperCollins Publishers.
Лідер світового ринку німецької мови
Hueber
Лідер світового ринку німецької мови як іноземної 
Орієнтовано на вивчення німецької мови. Як піонер, Hueber Verlag розробляє та розповсюджує найуспішніші навчальні матеріали в світі з 1955 року.
 
Klutz
З 1977 року Klutz почав творчу діяльність. Товари сертифіковані на 100% і містять все необхідне для початку роботи. 
Місія Klutz проста: створюйте чудові речі, будьте добрі, отримуйте задоволення.
 
Little, Brown and Company
Історія видавництва почалася 1784 року в Бостоні, коли була заснована книгарня, що 1837 року переросла у Нью-Йоркське видавництво, засноване Чарльзом Коффіном Літтлом та Джеймсом Брауном. Сьогоднішня назва існує з 1869 року. 1968 року видавництво було куплене фірмою Time Inc., що входить до концерну Time Warner. З 2006 року видавництво було перепродане французьким книгарям й тепер публікує книжки як підрозділ концерну Ашетт Лівр.
 
Macmillan
«Макміллан» є одним із провідних світових видавництв літератури та інших матеріалів для навчання англійській мові з 170-річним досвідом видавничої діяльності. 
 
Macmillan Readers
Ласкаво просимо в чудовий світ читачів Macmillan! 
Одна з найпопулярніших та шанованих серій спрощених читачів для учнів англійської мови
 
Oxford Bookworms Library
Серія адаптованих книг для читання Oxford Bookworms Library пропонує широкий вибір класичних творів в шести рівнях, які підійдуть як для школярів, так і для дорослих. Вдосконалюйте свої мовні навички та отримуйте задоволення від всесвітньо визнаних літературних шедеврів!
 
Oxford University Press
Oxford University Press – відділ Оксфордського університету – заснована у 1636 році й до сьогоднішніх днів на високому рівні підтримує мету університету щодо досконалості досліджень, науки і освіти.
 
Pan MacMillan
Pan MacMillan є одним із найбільших книжкових видавців у Великій Британії, у тому числі Macmillan, Mantle, Pan, Picador, Boxtree, Sidgwick & Jackson, Bello, Tor, Kingfisher, Macmillan Children's Books, Two Hoots, Bluebird, Books of Campbell, Macmillan New Writing та Macmillan Digital Audio. Pan MacMillan є частиною Macmillan Publishers International Limited.
 
Pearson
Pearson Education - це британське видавниче та оціночне видання з питань освіти та навчання школам і корпораціям, а також безпосередньо студентам. Пірсон володіє освітніми медіа-брендами, включаючи Addison-Wesley , Peachpit , Prentice Hall , eCollege , Longman , Scott Foresman та інші.
 
Penguin Books
Penguin Books - це британське видавництво . Він був заснований у 1935 році сером Алленом Лейном , його братами Річардом та Джоном, як рядок видавців The Bodley Head , що лише стане окремою компанією наступного року. Пінгвін революціонізував видавничу діяльність у 1930-х роках.
 
Publications International
Publications International - видавнича компанія, заснована в 1967 році Луїсом Вебером. Компанія Linconwood, штат Іллінойс, є п'ятим за величиною дитячим книжним видавництвом в Америці та спеціалізується на електронному та інтерактивному видавництві. Publications International випускає понад 500 найменувань на рік.
 
Sphere
Sphere - це назва двох видавців у Великобританії. Оригінальні книги Sphere були випущені в 1966 році компанією Thomson Corporation. Sphere була продана Pearson PLC у 1985 році і стала частиною Пінгвіна.
 
Thinking Gifts
Thinking Gifts - професійно виготовляє власну канцелярську продукцію та аксесуари. 
"Ми встановили високі стандарти для наших продуктів. Ми пишаємося їх якістю, їх поєднанням гумору та функціональності."
 
Children's books for all ages
Usborne Publishing
Usborne Publishing - багатонаціональна дитяча видавнича компанія. Заснована Пітером Усборне в 1973 році, зараз Усборн є найбільшим та найуспішнішим незалежним дитячим книжним видавцем у Великобританії. На сьогоднішній день існує близько 2000 книг Усборна, від дитячих книжок до романів для молодих людей.
 
Vintage Classics
Частина Vintage Publishing. 
Vintage Classics - видавництво, що випускає книги в м'якій палітурці (твори як художньої літератури, так і нон-фікшн). Частина імпринту Vintage, який є частиною видавничого дому Random House Publishers.
 
Virgin Books
Virgin Books публікує широкий спектр тем : від музики, гумору та біографії до бізнесу, способу життя, телевізійних зв'язків та довідкових матеріалів.
 
Wordsworth Editions
Видавництво Wordsworth Editions - відоме англійське видавництво, засноване на класичних цінностях і незмінно високій якості, перевірених часом. 
Вордсворт - невелика сімейна справа, яка отримала величезне визнання у всьому світі. Роком заснування компанії вважається 1987.
Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×