У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Oxford Exam Trainer is your guide to successful exams

 Сучасна лексика та граматика, інтенсивне слухання та читання, використання англійської мови, завдання з письма із зразками, екзаменаційна практика, макетні тести, корисні переклади та передова методика - все це необхідно для успішної підготовки до іспиту. 

До речі, все це можна знайти в Oxford Exam Trainer B1 та Oxford Exam Trainer B2 для України - новій назві підготовки до іспитів. 

Тетяна Редченко ознайомить зі структурою та методологією другого (B2) рівня найбільш продаваного курсу від Oxford University Press. Вона також проаналізує типові помилки студентів з попередніх сесій Українського незалежного державного іспиту та покаже шляхи, як їх уникнути, використовуючи Оксфордський тренер іспиту як курс підготовки до іспиту. Доповідач поділиться тим, як ця назва іспиту може допомогти учням здобути ключові життєві компетентності в поєднанні з хорошим рівнем знання мови під час підготовки до іспитів. Будьте готові до інтерактивних завдань у безпечному середовищі вебінарної кімнати.

Книги створені спеціально для української аудиторії та містять багато корисних порад та стратегій для оволодіння основними навичками за шкільними навчальними програмами.

 

Реєстрація⇒

 

 


Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×