У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

НАВЧАЄМОСЬ ОНЛАЙН З MM PUBLICATIONS

Автор: Анна Гезь - методист видавництва MM Publications в Україні

Сьогодні ми хочемо поділитись з вами онлайн-матеріалами до підручників MM Publications, які можна використати в період дистанційного навчання.

ELT platform

Для вчителів, які користуються підручниками MM Publications, такими як Full Blast, New Destinations, Pioneer, є можливість використовувати ресурси онлайн. Для того, щоб зареєструватись на платформі, потрібно зайти на міжнародний сайт MM Publications.com, Teacher’s area , заповнити реєстраційну форму ELT platform. Переконливе прохання: вказуйте правильну інформацію щодо кількості учнів та колег. Після реєстрації ви отримаєте посилання на електронну адресу. Пройдіть за посиланням, створіть Username та password, зареєструйте колег на платформі. Кожен вчитель обирає підручник з переліку, вказує рівень та створює клас. Навчальні матеріали для учнів складаються з таких завдань як Communication test, Grammar test, Vocabulary test, Video activities. Після проходження тесту учень бачить свій результат в таблиці за кожне виконане завдання. Вчитель може написати учневі коментар в односторонньому порядку.

Вчитель надає учневі username, password, які учень використовує для входу на платформу. На платформі буде висвічуватись повідомлення від вчителя, а саме які вправи модуля потрібно опрацювати самостійно. Оберіть Practice tests під назвою підручника і починайте виконувати завдання. Завдання поділені на кілька категорій: Communication, Grammar, Vocabulary, Video activities. Оберіть категорію та модуль підручника. Зверніть увагу: деякі модулі можуть пропонувати більше, ніж одне завдання для виконання. Для того, щоб виконати завдання, прочитайте уважно умову, оберіть правильну відповідь та натисніть Submit. Якщо ви відповіли на всі питання правильно, ви отримаєте результат на екрані. Якщо ви допустили хоча б одну помилку, платформа запитає, чи не бажаєте повернутись до завдання та виправити її. Обираючи варіант “No”, ви отримаєте результат на екран, в протилежному випадку ви повертаєтесь до завдання та коригуєте відповідь. Виправити відповідь у завданні ви можете лише один раз. У випадку, якщо ви бажаєте розпочати виконувати завдання з початку, натисніть на опцію “clear”.

Зверніть увагу: обираючи опцію “submit”, ви отримуєте остаточний результат і вже не зможете нічого змінити. My progress screen надає повний результат всіх 4 видів завдань. Під власним ім'ям ви побачите дату та результати виконання завдання з початку реєстрації на платформі, за останні 30, 60 днів та 6 місяців. Обравши період, ви можете побачити результати за кожен вид завдань, наприклад ‘Grammar’, ‘Vocabulary’, ‘Listening’ до кожного модулю. Messages screen сигналізує про повідомлення від вчителя. Оберіть одну з опцій “My messages” або “Messages to the class”.

Матеріали на платформі абсолютно безкоштовні, якщо ви використовуєте підручники нашого видавництва. Якщо у вас виникли питання стосовно реєстрації та використання платформи, звертайтесь до методиста видавництва MM Publications Ukraine Анни Гезь за телефоном

(067) 325-60-81 або напишіть листа на електронну адресу Anna.Gez@mmpublications.com.ua

 

З повагою,
Методист видавництва MM Publications Ukraine
Анна Гезь

Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×
Замовити зворотний дзвінок ×